יש מצבים בחיים שמחייבים היערכות מיוחדת. מצבים שאי אפשר לדחות אותם לאלתר. שהם דורשים אבחון וטיפול מהירים. מצבים כמו למשל – בעיה בקו הביוב. זה מצב שמחייב להזעיק את שירותיו הנאמנים של השרברב. עם השירות מסוג הזה, אחת הפעולות שבהן יטה לנקוט האינסטלטור, ברוב המקרים, היא בדיקה באמצעות מצלמות ביוב.

 

האם מצלמות ביוב מאפשרות שימוש למניעה של נזק בטווח הארוך?

אכן כן. מצלמות ביוב מאפשרות שימוש למניעה של נזק בטווח הארוך. לרוב, המטרה של האינסטלטור, בבואו לתקן את קווי הביוב, באה לידי ביטוי ברצונו לטפל בבעיה שברורה מאליה, או בבעיה קשה יותר. אבל, תוצאות שיגיעו מן בדיקה של מצלמת הביוב עשוית לאתר עוד בעיות, שונות לגמרי, שמן הראוי לטפל בהן כמה שיותר מהר, ולא לדחות את הטיפול בהן. גישה פרואקטיבית שכזאת, לשם תיקון של קווי הביוב, עשויה להפחית את הסיכונים להיתקל בתרחישים הרי גורל בטווח הארוך.

איך אפשר לזהות במחי יד בעיות של קו הביוב, באמצעות מצלמות ביוב?

אפשר לזהות כיום במחי יד בעיות של קו הביוב, כמובן, באמצעות מצלמות ביוב. מצלמות הביוב יסייעו לבעל המקצוע להבין בדיוק מה המצב של הצינור בביוב. מצלמות אלו מאפשרות לבעלי המקצוע, האינסטלטורים להתבונן עמוק בפנים, על מנת למצוא את המענה המיטבי לבעיה בקווי הביוב. התוצאות ייראו בזמן אמתי, באופן כזה שיהיה אפשר לאתר ולהעריך לאלתר חללים “ידועים לשמצה”.

האם הממצאים של מצלמות ביוב יקבעו באם אפשר לעשות שימוש בטיפול בלי תעלה?

הממצאים של מצלמות ביוב בהחלט יקבעו באם אפשר לעשות שימוש בטיפול בלי תעלה. אף במידה והנכם מוכרחים להחליף את קו הביוב אשר נמצא בתוך הצנרת שלכם, כדאי שתמתינו בסובלנות לתוצאות שיוצגו כתוצאה מבדיקה מסיבית של מצלמות הביוב. התוצאות הללו עשויות לקבוע בוודאות אם אפשר לתקן את קווי הביוב שבבית שלכם, בטכניקה הספציפית הזאת. על מנת שזאת תהיה האופציה, הצינור צריך להיות איתן, כמו גם יציב מספיק על מנת לקבל אניה.

האם השימוש באמצעות מצלמות ביוב נחשב לבדיקה פולשנית, או לאו?

השימוש באמצעות מצלמות ביובhttp://product-category/מצלמות-ביוב/ לא נחשב בכלל לבדיקה פולשנית, כי אם נהפוך הוא. לא חייבים לחפור על מנת לבצע בדיקה של מצלמות הביוב. מדובר אודות תהליך ידידותי, שמבוצע על ידי נקודת גישה מסוימת, שלרוב כבר קיימת.